Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Uwaga zmiana listy ocenionych operacji

06.07.2020

Zaktualizowana lista operacji Partnerów KSOW zatwierdzona przez Zarząd Województwa Podkarpackiego

W dniu 17 stycznia 2020 r. zakończył się nabór wniosków dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) na wybór operacji, które będą realizowane w 2020 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2020–2021. W dniu 12 maja 2020 r. lista wybranych operacji została przyjęta przez Zarząd Województwa Podkarpackiego.

Łącznie do Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Podkarpackiego w trakcie trwania naboru, ( od 9 grudnia 2019 r. do 17 stycznia 2020 r.)  wpłynęło 32 wnioski. Pozytywna weryfikację pod względem formalnym oraz warunków i kryteriów wyboru spełniło 28 operacji. 20 operacji znalazło się na liście ocenionych operacji, 8 na liście rezerwowej.

Po przyjęciu listy rankingowej partnerów KSOW zgłoszonych do Jednostki Regionalnej KSOW Województwa Podkarpackim w naborze nr 4/2020 w ramach Planu Operacyjnego KSOW 2020 – 2021 Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pozostały środki niewykorzystane.

W związku z powyższym, zgodnie z Regulaminem Konkursu zaproponowano sfinansowanie operacji z listy rezerwowej Uniwersytetowi Rzeszowskiemu (działanie podstawowe) i Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Błażowej (działanie dodatkowe). Uniwersytet Rzeszowski nie wyraził zgody na realizację operacji we wskazanej kwocie, natomiast Gminny Ośrodek Kultury w Błażowej będzie realizował operację w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2020-2021.

Listy do pobrania na stronie:

prow.podkarpackie.pl/index.php/8-aktualnosci/193-zaktualizowana-lista-operacji-partnerow-ksow-zatwierdzona-przez-zarzad-wojewodztwa-podkarpackiego


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009