Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podkarpackie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

LGD Nowa Galicja realizuje operację pn. „Identyfikacja partnerów projektu współpracy”

24.08.2017

 

 

Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja informuje, iż w związku ze złożonym wnioskiem w ramach Konkursu nr 1/2017 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2017 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2016-2017, w dniu 25 lipca 2017 roku została podpisana umowa nr OW-VI.052.10.25.2017 między Województwem Podkarpackim a Stowarzyszeniem pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja na realizację operacji pn. „Identyfikacja partnerów projektu współpracy”. Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja wraz z partnerami dodatkowymi mają w swoich planach promocję i rozwój winiarstwa, enoturystyki, lokalnych produktów i obszarów wiejskich w ramach realizacji międzynarodowego projektu współpracy w zakresie LSR. W tym celu chcielibyśmy znaleźć partnerów z Węgier, gdzie winiarstwo i enoturystyka są bardziej rozwinięte niż na naszym terenie. Pozwoliłoby to nam na nawiązanie późniejszej współpracy w zakresie wymiany dobrych praktyk związanych z winiarstwem, enoturystyką, produkcją i sprzedażą produktów lokalnych, promocją obszaru i rozwojem turystyki. Celem głównym realizacji tej operacji w ramach KSOW jest wsparcie LGD w zakresie poszukiwania i zidentyfikowania partnerów do współpracy międzynarodowej. Celem szczegółowym jest inicjowanie współpracy pomiędzy LGD oraz partnerem zagranicznym(partnerami), aby móc w przyszłości tą współpracę realizować w ramach wymiany dobrych praktyk z zakresu winiarstwa, enoturystyki, produktów lokalnych i turystyki.

Realizację operacji zaplanowano w terminie od 1 sierpnia 2017 r. do 30 października 2017 r. Łączna wysokość kosztów kwalifikowanych operacji wynosi 17 543,28 zł.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009